O firmie

Firma Sjenitex powstała w 1983 roku w Bielawie jako przedsięwzięcie rodzinne.


Od początku działalności jesteśmy producentem płyt granitowych stosowanych w kamieniarstwie nagrobkowym oraz budowlanym.
Do produkcji używamy materiału w postaci bloków granitowych, których jesteśmy bezpośrednim importerem. Surowiec jest sprowadzany z takich krajów jak: Szwecja, Norwegia, Finlandia, Hiszpania, RPA, Indie oraz Brazylia.
W ofercie naszej firmy znajdują się materiały o bogatej gamie kolorystycznej stanowiące doskonały materiał do produkcji min. schodów, parapetów, blatów kuchennych.


Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który pozwala nam uzyskać dużą wydajność oraz doskonałą jakość oferowanych płyt. Produkcja roczna to ponad 50 000 m2 płyt o różnych grubościach i kolorach. Posiadamy dwa nowoczesne zakłady produkcyjne w Bielawie na ul. Waryńskiego oraz na ul. Lotniczej, w której w halach o powierzchni 3000 m2 mieści się magazyn płyt.

Celem naszej firmy jest stały wzrost usatysfakcjonowanych klientow. Dokonujemy tego dzięki wysokiej jakości materiałów, fachowej obsłudze oraz konkurencyjnym cenom.

Park Maszyn
Linia polerska Simec
Trak Gaspari Menotti
Trak wielolinowy Bidese
Trak wielolinowy Bidese
SJENITEX SP.J
Adres:

tel./fax
e-mail:
ul.Waryńskiego 52
58-260 BIELAWA
74 833 14 33
biuro@sjenitex.pl
 

DZIAŁ HANDOWY / MAGAZYN PŁYT
Adres:

tel./fax:
tel. kom.:
e-mail:
ul. Lotnicza 9/B
58-260 BIELAWA
74 645 45 45
692 755 497
biuro2@sjenitex.pl