NASZ FIRMA

Zajmujemy się kamieniem od prawie 40 lat i wiemy o nim wszystko!

2.jpg

Firma Sjenitex powstała w 1983 roku w Bielawie.


Od początku działalności jesteśmy producentem płyt granitowych stosowanych w kamieniarstwie nagrobkowym oraz budowlanym.

Do produkcji używamy materiału w postaci bloków granitowych, których jesteśmy bezpośrednim importerem. Surowiec jest sprowadzany z takich krajów jak: Szwecja, Norwegia, Finlandia, Hiszpania, RPA, Indie oraz Brazylia.

W ofercie naszej firmy znajdują się materiały o bogatej gamie kolorystycznej stanowiące doskonały materiał do produkcji min. schodów, parapetów, blatów kuchennych.

 

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który pozwala nam uzyskać dużą wydajność oraz doskonałą jakość oferowanych płyt. Produkcja roczna to ponad 50 000  m2 płyt o różnych grubościach i kolorach.

Posiadamy dwa nowoczesne zakłady produkcyjne w Bielawie na ul. Waryńskiego oraz na ul. Lotniczej, w której w halach o powierzchni 3000 m2 mieści się magazyn płyt.

Celem naszej firmy jest stały wzrost usatysfakcjonowanych klientów. Dokonujemy tego dzięki wysokiej jakości materiałów, fachowej obsłudze oraz konkurencyjnym cenom.

3.jpg

Nasza załoga

Tadeusz Dywan

Tadeusz Dywan

kierownik ds. produkcji i sprzedaży płyt

Tomasz Słociński

Tomasz Słociński

manager

Tomasz Podeszwa

Tomasz Podeszwa

magazyn płyt